KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Divitech Computers-

Kompania: Divitech Computers
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Divitech Computers
Adresa: Tiranƫ
Qyteti: Tiranƫ
Kodi Postar:
Shteti: Shqipƫri
Tel: 0692081941
Fax:
E-mail: info@divi-tech.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 22/10/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 2
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
22/10/2007 Specialist kompjuteri IT/Zhvillues softuerƫsh Tiranƫ - Shqipƫri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.