KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Divitech Computers Divitech Computers
 
Titulli: Specialist kompjuteri
Kategoria e punės: IT/Zhvillues softuerėsh [ Tė gjitha punėt nė kategorinė IT/Zhvillues softuerėsh  ]
Pėrshkrimi:
Divitech computers ofron vend pune specialist kompjuteri ,te kete njohuri dhe eksperience nga hardware-i dhe software-et.Orari eshte 8 ore ne nje nga filialet divitech.Dergoni paraprakisht cv-te ne adresen info@divi-tech.com .

Ju faleminderit.

Cel. : 0692081941
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: , Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tiranė, Shqipėri
Data e shpalljes: 22/10/2007 / Shikuar gjithsejt 6165 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Divitech Computers
Kontakt emri: Divitech Computers
Kontakt email: info@divi-tech.com
Adresa: Tiranė ,Tiranė - Shqipėri
Kontakt tel.: 0692081941
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.