KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Divitech Computers Divitech Computers
 
Titulli: Specialist kompjuteri
Kategoria e puns: IT/Zhvillues softuersh [ T gjitha punt n kategorin IT/Zhvillues softuersh ]
Prshkrimi:
Divitech computers ofron vend pune specialist kompjuteri ,te kete njohuri dhe eksperience nga hardware-i dhe software-et.Orari eshte 8 ore ne nje nga filialet divitech.Dergoni paraprakisht cv-te ne adresen info@divi-tech.com .

Ju faleminderit.

Cel. : 0692081941
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: , Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Tiranë, Shqipëri
Data e shpalljes: 22/10/2007 / Shikuar gjithsejt 6280 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Divitech Computers
Kontakt emri: Divitech Computers
Kontakt email: info@divi-tech.com
Adresa: Tiranë ,Tiranë - Shqipëri
Kontakt tel.: 0692081941
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.