Jobs in IT/Zhvillues softuerësh (1 n 6 nga 6)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jan 31 Remote Analytics and Financial Operations Manager Scopic Software Shqipëri
  Apr 28 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software Shqipëri
  Apr 28 Intermediate Python/Django Developer Scopic Software Shqipëri
  Dec 20 Implementues i softuerit Synergy Kosovo LLC Prishtinë - Kosovë
  Oct 22 Specialist kompjuteri Divitech Computers Tiranë - Shqipëri
  Oct 15 Administrator Rrjeti Intercom Data Service Tiranë - Shqipëri
    Selekto t gjitha / Deselekto t gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.