Jobs in IT/Zhvillues softuerėsh (1 nė 20 nga 71)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  May 10 IT Technician ITBM Group LLC Prishtina - Kosovė
  Jun 28 Remote C#/WPF and C++/Qt Developer Scopic Software Kosovė
  Jun 18 Remote Intermediate Android Developer Scopic Software Shqipėri
  May 21 Remote C++/C#/Algorithm Developer Scopic Software Shqipėri
  Oct 16 Backend Web Developer OctoBit Prishtine - Kosovė
  Oct 4 Remote Resource Management Specialist Scopic Software Shqipėri
  Oct 3 PHP Laravel Developer ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Tirana - Shqipėri
  Sep 3 Remote Resource Management Specialist Scopic Software Shqipėri
  Aug 3 MID-CAREER DEVELOPERS Bold International Portugali
  Jul 10 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  Jun 11 Intermediate C++ 3D Graphics Developer Scopic Software Shqipėri
  Jun 11 DevOps Engineer Scopic Software Shqipėri
  May 29 Teknik Instalues – Praktikė me mundėsi punėsimi Smart Tech Solutions SH.P.K Prishtine - Kosovė
  May 27 Intermediate C++ Computer Vision Developer Scopic Software Shqipėri
  Mar 20 Software Project Manager Scopic Software Shqipėri
  Mar 19 Intermediate QA Engineer Scopic Software Shqipėri
  Mar 5 Intermediate WordPress Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 19 Intermediate+ C#/ASP.NET Developer Scopic Software Shqipėri
  Jan 12 Senior Ruby on Rails Developer Scopic Software Shqipėri
  Dec 21 Senior Web Developer Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.