KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Synergy Kosovo LLC Synergy Kosovo LLC
 
Titulli: Implementues i softuerit
Kategoria e puns: IT/Zhvillues softuersh [ T gjitha punt n kategorin IT/Zhvillues softuersh ]
Prshkrimi:
1. Te ken njohuri t prgjithshme n Hardware dhe Software
2. T ken njohuri t shklqyeshme me rrjeta
3. Njohuri bazike me menaxhim t databazs
4. Opsionale: T ken njohuri mbi ERP sistemet
5. T jen fleksibil me punn n teren, t jen t komunikueshm, intelegjent dhe t shpejt.
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): 2
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: RR. Bajram Kelmendi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 20/12/2012 / Shikuar gjithsejt 3157 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Synergy Kosovo LLC
Kontakt emri: V.M
Kontakt udhzimet: - Të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në synergykosovo@gmail.com deri me datën 23 Dhjetorë.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.