KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Synergy Kosovo LLC

Synergy Kosovo LLC eshte kompani e Teknologjise Informative qe fokus kryesore e ka punen me Biznese te vogla dhe te mesme, duke ju ofruar solucione softuerike per menaxhimin e punes ne ndermarrjet e tyre.

Kompania: Synergy Kosovo LLC
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: V.M
Industria: IT/Zhvillues softuerėsh
Adresa: RR. Bajram Kelmendi, Prishtine
Qyteti: Prishtina
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: 038-220-075
Fax: 038-220-075
E-mail: synergykosovo@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.synergy.mk/ks
Regjistruar me: 21/06/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 3

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
20/12/2012 Implementues i softuerit IT/Zhvillues softuerƫsh Prishtinƫ - Kosovƫ
22/10/2012 Agjentƫ shitjesh Shitje/Menagjer i shitjes Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq - Kosovƫ
21/06/2012 Menaxher Shitjesh Shitje/Menagjer i shitjes Prishtine - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.