KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Synergy Kosovo LLC Synergy Kosovo LLC
 
Titulli: Agjentë shitjesh
Kategoria e puns: Shitje/Menagjer i shitjes [ T gjitha punt n kategorin Shitje/Menagjer i shitjes ]
Prshkrimi:
SYNERGY KOSOVA LLC sht n krkim t:

2 Agjenteve ne Prishtin
1 Agjent ne Fush Kosov
1 agjent ne Mitrovic
1 agjent ne Ferizaj
1 agjent ne Peje
1 agjent ne Gjakove
1 agjent ne Prizren
1 agjent ne Gjilan
1 agjent ne Podujeve
1 agjent ne Obiliq

T gjith kandidatt q shprehin dshir pr t aplikuar pr pozitn e lart cekur duhet ti plotsojn kto kushte:

- T ken aftsi komunikimi
- T ken vullnet pr pun terreni
- T ken vet iniciativ pr pun
- T jet i gatshm t punoj me prqindje (%)
- Te ken njohuri mbi logjiken e biznesit dhe funksionimin e saj
- T ken njohuri baz mbi teknologji informative

T gjith kandidatet q shprehin interesimin mund t aplikojn deri me datn 25 Tetor 2012 duke drguar Cv-it dhe nj letr interesimi n e-mailin: synergykosovo@gmail.com.
Shkathtsit: Benefitet te punoni si agjent i pavarur:

1) Fleksibilitet ne orar te punes

2) Jeni vet shefi

3) Me pak shpenzime rreth punes

4) Ju zgjedhni cfare pune doni te pranoni.

5) Punoni sa te doni, dhe kur te doni. Nderkohe fitoni edhe sa punoni.

6) Me pak ndalesa dhe ankesa ne pune.

Pse jo, keni mundesine te vleresohet puna juaj, dhe te fitoni ate qe punoni e meritoni.
Madje, pershkrimi i punes si Agjent eshte nje nder punet me te kerkuarat ne bote, dhe shume ne trend ne kohet moderne te te berit biznes dhe te vetepunesimit!
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar jo t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq, Kosovë
Adresa: RR. Bajram Kelmendi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 22/10/2012 / Shikuar gjithsejt 4883 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Synergy Kosovo LLC
Kontakt emri: V.M
Kontakt email: synergykosovo@gmail.com
Adresa: RR. Bajram Kelmendi, Prishtine ,Prishtina 10000 - Kosovë
Kontakt tel.: 038-220-075
Kontakt fax: 038-220-075
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.