Jobs in Shitje/Menagjer i shitjes (1 nė 20 nga 32)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jan 30 Flamura.Online L.L.C. hap konkurs pune per Agjent te shitjes Flamura.Online L.L.C. Prishtine - Kosovė
  Dec 23 Agjent Shitje PurePower Filters Ferizaj - Kosovė
  Nov 18 Shitės nė butik Globay Macedoni Shkup - Maqedoni
  Oct 15 Agjente e Shitjes ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Aug 27 Menagjer i Shitjes Astronik Prishtine - Kosovė
  Jul 10 Tourism Sales Agents/Management ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Shqipėri
  May 17 Agjent/e Innova swiss group Prishtine - Kosovė
  Mar 13 Inside Sales Representative ā€“ Software/IT Scopic Software Shqipėri
  Sep 5 Asistent/i e shitjes Coincasa Prishtinė - Kosovė
  Apr 27 Opportunitą di lavoro sulla campagna di Local Web Energy Call Tirane - Shqipėri
  Jan 9 I AM Property I AM Property Tirane - Shqipėri
  Sep 18 Agjent/e tregtar Pro Aqua Gjilan - Kosovė
  Aug 29 Agjent i shitjes COMEX L.L.C Kosovė
  Jun 28 Operatori iContact Tirana - Shqipėri
  May 5 agjent tregtar Doni Sh.p.k prishtine - Kosovė
  Nov 5 Section Manager LC WAIKIKI Prishtine - Kosovė
  Nov 5 Store Manager LC WAIKIKI Peje - Kosovė
  Feb 18 Agjent i Shitjes - Komercialist (2 pozita) Arjeta Group Kosovė
  Feb 18 Brend Menaxher Arjeta Group Kosovė
  Dec 15 Agjent i Shitjes (2 pozita) Perfect Blue L.L.C Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.