KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: Agjent i Marketingut
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
-Aftėsi tė shkėlqyera komunikative.
-Aftesi te shkelqyera te kompjuterit
• Tė ketė vetėbesim, sjellje profesionale dhe ambicie.
• Aftėsi per menaxhimin e kohės.
-Rroga Baze + Bonuse ekstra , dhe pagesa tėrheqėse ofrohen pėr kėto pozita.

• Te prezentoj produktin ne kontakte te drejtperdrejta me klientet (bleresit) potencial;

• Te raportoj per punen e saj/tij tek menaxhmenti i kompanise.
Mundėsitė e punėtorit
Pėrshkrimi i vendit tė punėsKushtet perparesi -pervoja ne pune shitje dhe marketing
posedim i laptop personal
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prizren, Ferizaj, Pej,e, Gjilan, Mitrovice, Gjakove ,Viti Podujeve ,Vushtrri, Skenderaj, Kaqanik, Kosovė
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 10/07/2012 / Shikuar gjithsejt 4145 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt email: info@realbay.co
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049-178-370
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.