KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Balcanica

Balcanica eshte agjension Marketingu ne Prishtine mirret me Marketing dhe Produksion.

Kompania: Balcanica
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Camil Jusufi
Industria: Tjetėr
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: 049-178-370
Fax: << Informatė e fshehur>>
E-mail: realbic@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.realbay.co
Regjistruar me: 10/07/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 5
Pėr momentin tė hapura: 5

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
08/11/2012 IT - Zhvillim dhe Mirƫmbajtje tƫ Web Internet Shƫrbime Prishtinƫ - Kosovƫ
08/11/2012 Marketing & Shitje Marketing Prishtinƫ - Kosovƫ
07/11/2012 Menaxhim Menaxhment Prishtinƫ - Kosovƫ
10/07/2012 Agjent i Marketingut Shitje/Menagjer i shitjes Prishtine - Kosovƫ
10/07/2012 Agjent i Marketingut Shitje/Menagjer i shitjes Prizren, Ferizaj, Pej,e, Gjilan, Mitrovice, Gjakove ,Viti Podujeve ,Vushtrri, Skenderaj, Kaqanik - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.