KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: Marketing & Shitje
Kategoria e puns: Marketing [ T gjitha punt n kategorin Marketing ]
Prshkrimi:
- Planifikim dhe monitorim te mediave
- Prezentim dhe shitje
Shkathtsit: - Njohje te mire te gj. angleze
- Operim me kompjuter
- Pervoje pune ne Marketing,Mediat e shtypura-gazeta,radio,tv,yellow pages,billborde ose web marketing.
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): 1
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 08/11/2012 / Shikuar gjithsejt 3550 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt udhzimet: - CV tuaj te komletuar dhe me foto dergoeni ne e-mail realbic@gmail.com
- CV tuaja do te trajtohen me besueshmeri te plote,CV e pa kompletuara nuk do te trajtohen.
- Info kontakt Tel:049-178-370,
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.