Jobs in Marketing (1 nė 20 nga 35)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Dec 4 Internship- Marketing and Communication Solaborate Prishitne - Kosovė
  Apr 18 Global Graduate Programme Trainee in Marketing British American Tobacco Kosovė
  Nov 28 Kerkohen 20 foles te gjuhes gjermane A&B Marketing Ferizaj - Kosovė
  Oct 10 Remote Marketing Specialist Scopic Software Shqipėri
  Oct 10 Kerkohen Agjent Marketingu Blue Filters AL tirana - Shqipėri
  Apr 4 Prezentues Mjeksore Universe Pharma LLC Prishtine - Kosovė
  Mar 18 Promotere me Orare te Plote Hope For Humanity Kosovė
  Mar 18 Promotere me Orare te Plote Hope For Humanity Kosovė
  Feb 10 Mundesi e menjehershme punesimi!! intercom data service Tirane - Shqipėri
  Dec 11 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 27 IFS kerkon operatore ne gjuhen italiane , pagesa super International Financial Services Shqipėri
  Nov 13 Operatore ne gjuhen Italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 9 Operatore ne gjuhen italiane International Financial Services tirane - Shqipėri
  Nov 4 Personale creazioni articoli web Global media Agency S.R.L.S. Shqipėri
  Oct 18 Inside Sales Rep ā€“ Software/IT Scopic Software Kosovė
  Sep 30 Inside Sales Rep ā€“ Software/IT Scopic Software Kosovė
  Sep 11 Marketing Specialist Scopic Software Kosovė
  Jul 26 Marketing Specialist Scopic Software Shqipėri
  Jul 19 Konsulentė –Marketingu & Shitje Citysale Prishtine - Kosovė
  Jul 17 Inside Sales Rep for Software/IT Scopic Software Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.