KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: IT - Zhvillim dhe Mirëmbajtje të Web
Kategoria e puns: Internet Shrbime [ T gjitha punt n kategorin Internet Shrbime ]
Prshkrimi:
- IT - Programer, Zhvillues; Punt n IT dhe Telekomunikacion
Shkathtsit: - Te kete njohuri te pergjidheshme ne IT,programim,zhvillim dhe mirmbajtja te web portaleve
- Te kete njohuri per reklamim online, ads google ,facebook si dhe platforma tjera sociale
- Te kete pregaditje profesionale adekuate
- T ket ekperience te meparshme pune ne kete fushe (2-3 vjet)
- Te kete njohuri ne gjuhet e formatimit (Html, CSS, Javascript) dhe gjuhet e programimit (Php, MySql)
- T ket njohuri te mira t gjuhs angleze
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): 3
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Prishtinë-Deçan
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 08/11/2012 / Shikuar gjithsejt 4058 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt udhzimet: - Të interesuarit të dërgojnë një CV me foto në adresën : realbic@gmail.com tel:049-178-370
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.