KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: Menaxhim
Kategoria e puns: Menaxhment [ T gjitha punt n kategorin Menaxhment ]
Prshkrimi:
- Menaxhmenti dhe Ekzekutivi, Punt Menaxhuese dhe Ekzekutive.
Shkathtsit: - Njohje t mir t gjuhs angleze.
- Punes me kompjuter.
- Aftsi menagjuese,organizative.
- Prvoje pune Fleksibilitet n pune,udheheqje dhe organizim t zyres dhe ekipit.
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): 2
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Bajram Kelmendi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 07/11/2012 / Shikuar gjithsejt 3534 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt email: realbic@gmail.com
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovë
Kontakt tel.: 049-178-370
Kontakt udhzimet: - CV tuaj te komletuar dhe me foto dergoeni ne e-mail realbic@gmail.com.
- CV tuaja do te trajtohen me besueshmeri te plote,CV e pa kompletuara nuk do te trajtohen.
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.