KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: Menaxhim
Kategoria e punės: Menaxhment [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Menaxhment  ]
Pėrshkrimi:
- Menaxhmenti dhe Ekzekutivi, Punėt Menaxhuese dhe Ekzekutive.
Shkathtėsitė: - Njohje tė mirė tė gjuhės angleze.
- Punes me kompjuter.
- Aftėsi menagjuese,organizative.
- Pėrvoje pune Fleksibilitet nė pune,udheheqje dhe organizim tė zyres dhe ekipit.
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Bajram Kelmendi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 07/11/2012 / Shikuar gjithsejt 3176 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt email: realbic@gmail.com
Adresa: Bajram Kelmendi- Prishtine ,Prishtine 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 049-178-370
Kontakt udhėzimet: - CV tuaj te komletuar dhe me foto dergoeni ne e-mail realbic@gmail.com.
- CV tuaja do te trajtohen me besueshmeri te plote,CV e pa kompletuara nuk do te trajtohen.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.