Jobs in Menaxhment (1 nė 20 nga 22)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jul 25 Praktike ne Departamentin e Prokurimit ITBM Group LLC Kosovė
  May 23 ASISTŹNTŹ ŹKZŹKTIVŹ ARMAKOS prishtine - Kosovė
  May 7 Call Agent Swiss Direct Group Prishtine - Kosovė
  Jan 24 Software Operations Manager Scopic Software Shqipėri
  Apr 19 Software Project Manager Scopic Software Shqipėri
  Mar 7 Kerkoj Asistent/e Pastrimi Kompania S&D Sarande - Shqipėri
  Mar 7 Kerkoj Menaxher/e Gjelberimi Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Spa dhe Palester per Hotel Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Administrator ne Rezidencen “Kodra e Diellit” Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 DrejtorI Rrjetit te Administratoreve Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Kerkoj Menaxher/e Restoranti Kompania S&D Tirane / Sarande - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Recepsioni Kompania S&D TIRANE - Shqipėri
  Mar 7 Menaxher Eventesh Kompania S&D Shqipėri
  Feb 7 Menaxher nė mobileri NTP Besa Commerce Peje - Kosovė
  Jun 10 Call center CEO Leadbit Shqipėri
  Apr 7 Ofrojme Pune ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Kosovė
  Mar 26 MENAGJER GJENERAL I SHITJES Frutex L.L.C. Therandė - Kosovė
  Nov 7 Menaxhim Balcanica Prishtinė - Kosovė
  Sep 4 Partnere biznesi AVON Cosmetics Kosovė
  Dec 19 Manaxhere marketingu AGS Albania Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.