KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Xact Telesolutions Xact Telesolutions
 
Titulli: Call Agent
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
Kerkojmė agjent/e pėr Call Center te gjuhes Gjermane. ( Paga Fikse )

Pėrshkrimi i punės:
Call Agent

Kualifikimet:
Njohja e mirė e gjuhės Gjermane (obligative)
Pėrvojė pune nė Call Center (jo obligative)

Pėrgjegjėsitė:
Fleksibil nė orar tė punės
Aftėsi tė mira komunikuese
Aftėsi nė punė grupore

Tjera:
Mundėsia e ngritjes nė pozitė
Bonuse nė bazė tė performances nė punė.
Kandidatėt e interesuar le tė na kontaktojnė nė :
Viber/Whatsapp 045566544
Shkathtėsitė: Arbeitsbeschreibung:
Anrufvermittler

Qualifikationen:
Gute Deutschkenntnisse (obligatorisch)
Call Center-Berufserfahrung (optional)

Verantwortlichkeiten:
Flexibel in der Arbeitszeit
Gute Kommunikationsfähigkeiten
Fähigkeiten in Gruppenarbeit

Andere:
Möglichkeit der Beförderung
Boni basierend auf der Leistung bei der Arbeit.
Interessierte Kandidaten sollten uns in DM schreiben und wir versuchen eine gute Antwort zu geben.
Viber/Whatsapp 045566544
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Gjermanisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 750 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, KosovĆ«
Adresa: Te 4 llullat - Prishtine
Data e shpalljes: 27/10/2020 / Shikuar gjithsejt 1636 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Xact Telesolutions
Kontakt emri: Endrit Kamberi
Kontakt tel.: +38345566544
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.