KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Xact Telesolutions-

Kerkojmė agjent/e pėr Call Center te gjuhes Gjermane. ( Paga Fikse )

Pėrshkrimi i punės:
Call Agent

Kualifikimet:
Njohja e mirė e gjuhės Gjermane (obligative)
Pėrvojė pune nė Call Center (jo obligative)

Pėrgjegjėsitė:
Fleksibil nė orar tė punės
Aftėsi tė mira komunikuese
Aftėsi nė punė grupore

Tjera:
Mundėsia e ngritjes nė pozitė
Bonuse nė bazė tė performances nė punė.
Kandidatėt e interesuar le tė na kontaktojnė nė :
Viber/Whatsapp 045566544

Kompania: Xact Telesolutions
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Endrit Kamberi
Industria: Telekomunikacion
Adresa: Te 4 llullat - Prishtine
Qyteti: Prishtine
Kodi Postar:
Shteti: Kosovƫ
Tel: +38345566544
Fax:
E-mail: xactelesolutions@gmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 28/10/2020
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
27/10/2020 Call Agent Shitje/Menagjer i shitjes Prishtine - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.