KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
InterEminex

Kompania: InterEminex
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: << Informatė e fshehur>>
Industria: Shitblerje
Adresa: F.Kosovƫ, Zona Industriale 10000 Prishtinƫ Kosovƫ
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: 381 38 601777
Fax:
E-mail: info@intereminex.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web: http://www.intereminex.com
Regjistruar me: 31/08/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 3

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
13/11/2012 Agjent i shitjes Shitje/Menagjer i shitjes Prishtinƫ - Kosovƫ
17/09/2012 Menaxher i programit te shitjes Shitje/Menagjer i shitjes Prishtinƫ - Kosovƫ
17/09/2012 Axhent i shitjes Shitje/Menagjer i shitjes Prishtinƫ - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.