KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: InterEminex InterEminex
 
Titulli: Agjent i shitjes
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
• Pėrgjegjės pėr shitjen e mallit tė programit pėr tė cilin punon ne baze te planit te caktuar nga menaxheri.
• Duhet tė jetė i paisur me katalogje, bllokun e fletporosive, me ēmimore dhe material tjeter tė nevojshėm pėr prezentim sa mė tė mire te blerėsit.
• I pėrmbahet planit ditor tė vizitave;
• Bleresit i jep sygjerime dhe i ndihmon pėr mėnyren ekspozimit tė mallit ne raft.
• Percjelle konkurencen : ēmimet, aktivitet promovuese, konkurrencen jolojale.
• Paga minimale 300 euro
Shkathtėsitė: • Tė jenė komunikativ dhe tė aftė pėr negocim;
• Tė jenė fleksibil dhe tė aftė tė ballafaqohet me sfidat nė teren
• Patentė shoferi B
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Industrial Area
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 13/11/2012 / Shikuar gjithsejt 3390 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: InterEminex
Kontakt emri: Mehmeti
Kontakt udhėzimet: - Info kontakt tel :00381 38 601 777, E-maili : info@intereminex.com, Web: www.intereminex.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.