KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: InterEminex InterEminex
 
Titulli: Agjent i shitjes
Kategoria e puns: Shitje/Menagjer i shitjes [ T gjitha punt n kategorin Shitje/Menagjer i shitjes ]
Prshkrimi:
Prgjegjs pr shitjen e mallit t programit pr t cilin punon ne baze te planit te caktuar nga menaxheri.
Duhet t jet i paisur me katalogje, bllokun e fletporosive, me mimore dhe material tjeter t nevojshm pr prezentim sa m t mire te blersit.
I prmbahet planit ditor t vizitave;
Bleresit i jep sygjerime dhe i ndihmon pr mnyren ekspozimit t mallit ne raft.
Percjelle konkurencen : mimet, aktivitet promovuese, konkurrencen jolojale.
Paga minimale 300 euro
Shkathtsit: T jen komunikativ dhe t aft pr negocim;
T jen fleksibil dhe t aft t ballafaqohet me sfidat n teren
Patent shoferi B
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Prvoja (vite): 2
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Industrial Area
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 13/11/2012 / Shikuar gjithsejt 3789 her
 
Kontakt informatat
Kompania: InterEminex
Kontakt emri: Mehmeti
Kontakt udhzimet: - Info kontakt tel :00381 38 601 777, E-maili : info@intereminex.com, Web: www.intereminex.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.