KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: InterEminex InterEminex
 
Titulli: Menaxher i programit te shitjes
Kategoria e puns: Shitje/Menagjer i shitjes [ T gjitha punt n kategorin Shitje/Menagjer i shitjes ]
Prshkrimi:
Prgjegjs pr performancn e prgjithshme t programeve t shitjes q menaxhon, ku prfshihen menaxhimi dhe zhvillimi i programeve t shitjes, menaxhimi i punonjsve, imigji dhe pozicionimi i produkteve n raport me konkurecn.
sht personi ky pr planifikimin, zhvillimin dhe implementimin e aktiviteve t shitjes, marketingut t produkteve t programit prkats.
Shkathtsit:         T ken t mbaruar fakultetin Ekonomik preferohet dega e menaxhmentit
        T ken prvoj pune s paku 2 vite n menaxhim, preferohet n kompani distribuese;
        T jen komunikativ dhe t aft pr negocim;
        Njohuri shum t mira t kompjuterit veanrisht t MS Office;
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): 2
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: F.Kosovë, Zona Industriale 10000 Prishtinë Kosovë
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 17/09/2012 / Shikuar gjithsejt 3215 her
 
Kontakt informatat
Kompania: InterEminex
Kontakt email: info@intereminex.com
Kontakt udhzimet: Mund te aplikohet permes email adreses info@intereminex.com ose duke dorezuar aplikacionin ne objektin e kompanise Intereminex
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.