KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: InterEminex InterEminex
 
Titulli: Axhent i shitjes
Kategoria e puns: Shitje/Menagjer i shitjes [ T gjitha punt n kategorin Shitje/Menagjer i shitjes ]
Prshkrimi:
        Prgjegjs pr shitjen e mallit t programit pr t cilin punon ne baze te planit te caktuar nga menaxheri;
        Duhet t jet i paisur me katalogje, afishe, bllokun e fletporosive, me mimore dhe material tjeter t nevojshm pr prezentim sa m t mire te blersit.
        I prmbahet planit ditor t vizitave
        Bleresit i jep sygjerime dhe i ndihmon pr mnyren ekspozimit t mallit ne raft.
        Mban evidence per prezencen e produkteve te programit te shitjes ne objektet e shitjes te vizituara brenda javes dhe per kete raporton ne mbledhje;
        Percjelle konkurencen : mimet, aktivitet promovuese, konkurrencen jolojale dhe
informon Menaxherin;
Shkathtsit:         T ken prvoj pune s paku 2 vite n shitje, preferohet n kompani distribuese;
        T jen komunikativ dhe t aft pr negocim;
        T jen fleksibil dhe t aft t ballafaqohet me sfidat n teren ;
        Prcjelle vazhdimisht trendet e tregut dhe jep propozime pr avansimin sa m t mir t programit;
        T ket patent shofer kategorija B;
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Prvoja (vite): 2
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: F.Kosovë, Zona Industriale 10000 Prishtinë Kosovë
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 17/09/2012 / Shikuar gjithsejt 3370 her
 
Kontakt informatat
Kompania: InterEminex
Kontakt email: info@intereminex.com
Kontakt udhzimet: Mund te aplikohet permes email adreses info@intereminex.com ose duke dorezuar aplikacionin ne objektin e kompanise.
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.