KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Synergy Kosovo LLC Synergy Kosovo LLC
 
Titulli: Menaxher Shitjesh
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Referenca e Punės: 220
Pėrshkrimi:
Synergy Kosovo LLC shpalle konkurs per vende pune per menaxhere shitjesh ne keto lokacione:
Mitrovice, Gjilan, Prizren, Gjakove, Peje dhe Podujeve.
Te gjithe kandidatet e intersuar duhet te kene keto karakteristika:
- Aftesi komunikimi te shkelqyeshme me kliente
- Te kete te mbaruar ekonomikun apo menaxhimin e biznesit
- Te punoj nen presion
- Te kete vetinciativa dhe te jete inovativ
- Te kete njohuri te mira ne pune me Kompjutere
Shkathtėsitė: Aftesi Komunikimi, IT, te njohe mire termet ekonomike dhe logjiken e biznesit..
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): 2
Lokacioni i punės: Prishtine, KosovĆ«
Adresa: RR. Bajram Kelmendi, Prishtine
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 21/06/2012 / Shikuar gjithsejt 3169 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Synergy Kosovo LLC
Kontakt emri: V.M
Kontakt email: synergykosovo@gmail.com
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.