KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Intercom Data Service-

Kompania: Intercom Data Service
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Intercom Data Service
Adresa: Tiranƫ
Qyteti: Tiranƫ
Kodi Postar:
Shteti: Shqipƫri
Tel: +355 4 232148
Fax:
E-mail: info@ids.al  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 25/04/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
15/10/2007 Administrator Rrjeti IT/Zhvillues softuerƫsh Tiranƫ - Shqipƫri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.