KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Intercom Data Service Intercom Data Service
 
Titulli: Administrator Rrjeti
Kategoria e puns: IT/Zhvillues softuersh [ T gjitha punt n kategorin IT/Zhvillues softuersh ]
Prshkrimi:
Kerkohet informaticien administrator rrjeti.
Te kete njohuri te mira te Linux.
Eksperiencat e meparshme perbejne avantazh.
Te interesuarit mund te aplikojne duke derguar CV ne adresen e E-mailit: info@ids.al , ose te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

Adresa:
Rr."Ismail Qemali"
(Ish - Blloku)
Tirane
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: , Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Tiranë, Shqipëri
Data e shpalljes: 15/10/2007 / Shikuar gjithsejt 6130 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Intercom Data Service
Kontakt emri: Intercom Data Service
Kontakt email: info@ids.al
Adresa: Tiranë ,Tiranë - Shqipëri
Kontakt tel.: +355 4 232148
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.