KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Infra Plus-

Kompania: Infra Plus
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues:
Industria: Inxhiniering
Adresa: Rr. Gazmend Zajmi Nr. 39C, Bregu i Diellit
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10000
Shteti: Kosovƫ
Tel: << Informatė e fshehur>>
Fax:
E-mail: infraplus@live.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 18/12/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
18/12/2012 Koordinator/e i/e njƫsisƫ sƫ Inxhinieringut Inxhiniering Prishtinƫ - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.