KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Infra Plus Infra Plus
 
Titulli: Koordinator/e i/e njësisë së Inxhinieringut
Kategoria e puns: Inxhiniering [ T gjitha punt n kategorin Inxhiniering ]
Prshkrimi:
T kt prgatitje t lart shkollore, Drejtimi Ndrtimtari (Konstruktiv/Hidroteknik)
T kt prvoj n projektimin dhe menaxhimin e punve ndrtimore (s paku 6 vite)
Njohje e mire e kompjuterit; AutoCad, ArchiCad, Platei, Paketa e Microsoft Office dhe programet tjera relevante n lmin e projektimit t objekteve hidroteknike dhe infrastrukturore
T ket aftsi dhe shkathtsi pr pun ekipore
T kt aftsi udhheqse dhe organizative
N gjendje t udhtoj n terren dhe t menaxhoj kohn
T jet i gatshm t punoj nn presion t kohs/stresit dhe n ndonj rast me orar t zgjatur
Njohuri t gjuhve t huaja; Gjuh Angleze e domosdoshme, Gjuha Serbe prparsi
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): 6
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Rr. Gazmend Zajmi Nr. 39C, Bregu i Diellit
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 18/12/2012 / Shikuar gjithsejt 3683 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Infra Plus
Kontakt udhzimet: - Ju lutem, CV-në tuaj të bashkangjitur me një Letër Motivuese t’i dërgoni në e-mail adresën infraplus@live.com ose t’i dorëzoni pranë zyrës tonë në adresën; Rr. Gazmend Zajmi Nr. 39C, Bregu i Diellit.
- Konkursi do të jetë i hapur deri me 23.12.2012.
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.