Jobs in Inxhiniering (1 nė 10 nga 10)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Feb 24 Junior Architect ITBM Group LLC Prishtine - Kosovė
  Feb 19 Ingjinier i Ndėrtimtaris ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Oct 5 Electrical engineer Green & Green S.r.l. Itali
  Nov 11 Teknik I Klimatizimit Horeca L.L.C Prishtina - Kosovė
  May 31 Teknik i Klimave ITBM Solutions LLC Prishtinė - Kosovė
  May 31 Mjeshter i Gjeneratoreve ITBM Solutions LLC Prishtine - Kosovė
  Dec 18 Koordinator/e i/e njėsisė sė Inxhinieringut Infra Plus Prishtinė - Kosovė
  Aug 16 Inxhinier i Makinerisė RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Mar 30 Inxhinier I ndėrtimtarisė UCAB Prishtinė - Kosovė
  Mar 30 Inxhinier I energjetikės UCAB Prishtinė - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.