KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
RAFII shp.k-

NDĖRMARRJA PĖR PROJEKTIM, NDĖRTIM DHE KONSULTIM

Kompania: RAFII shp.k
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Albatros Kastrati
Industria: Arkitekturė/Dizajn
Adresa: Bregu i Diellit, Zona Perƫndimore, Lam -1 Nr.10
Qyteti: Prishtinƫ
Kodi Postar: 10060
Shteti: Kosovƫ
Tel: 044301270
Fax: 038544038
E-mail: rafiipr@yahoo.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 16/08/2012
Gjithsejt punė tė shpallura: 3
Pėr momentin tė hapura: 2

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
03/12/2012 4 Inxhinier/e Arkitekturƫ/Dizajn Prishtinƫ - Kosovƫ
16/08/2012 Inxhinier i Makinerisƫ Inxhiniering Prishtinƫ - Kosovƫ
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.