KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: RAFII shp.k RAFII shp.k
 
Titulli: 4 Inxhinier/e
Kategoria e puns: Arkitektur/Dizajn [ T gjitha punt n kategorin Arkitektur/Dizajn ]
Prshkrimi:
1.Nj Inxhinier/e t Diplomuar t Arkitektures,
2.Nj Inxhinier/e t Diplomuar t Ndrtimtaris-drejtimi konstruktiv
3.Nj Inxhinier/e t Diplomuar t Makineris-drejtimi termoenergjetik
4.Tre inxhinier/e t Diplomuar t Arkitektures Bachelor
Shkathtsit: - T jen t diplomuar,
- T ken prvoj n projektim dhe prvoj pune n mbikqyrjen e punimeve prgjegjse,
- T posedojn patentn e shoferit, kategorin B,
- Njohuria e gjuhs angleze sht prparsi
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Adresa: Bregu i Diellit, Zona Perëndimore, Lam -1 Nr.10
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 03/12/2012 / Shikuar gjithsejt 4570 her
 
Kontakt informatat
Kompania: RAFII shp.k
Kontakt emri: Albatros Kastrati
Kontakt udhzimet: - Të interesuarit t’i dërgojnë aplikacionet e tyre (CV-të, letrat e rekomandimit, etj) në e-mail: rafiipr@yahoo.com , Tel/Mob: 044/301- 270,
- Afati i fundit per aplikim data: 31.12.2012
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.