KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: RAFII shp.k RAFII shp.k
 
Titulli: 4 Inxhinier/e
Kategoria e punės: Arkitekturė/Dizajn [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Arkitekturė/Dizajn  ]
Pėrshkrimi:
1.Njė Inxhinier/e tė Diplomuar tė Arkitektures,
2.Njė Inxhinier/e tė Diplomuar tė Ndėrtimtarisė-drejtimi konstruktiv
3.Njė Inxhinier/e tė Diplomuar tė Makineris-drejtimi termoenergjetik
4.Tre inxhinier/e tė Diplomuar tė Arkitektures– Bachelor
Shkathtėsitė: - Tė jenė tė diplomuar,
- Tė kenė pėrvojė nė projektim dhe pėrvojė pune nė mbikėqyrjen e punimeve pėrgjegjėse,
- Tė posedojnė patentėn e shoferit, kategorinė “B”,
- Njohuria e gjuhės angleze ėshtė pėrparėsi
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: Fakultet
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Bregu i Diellit, Zona Perėndimore, Lam -1 Nr.10
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 03/12/2012 / Shikuar gjithsejt 4125 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: RAFII shp.k
Kontakt emri: Albatros Kastrati
Kontakt udhėzimet: - Tė interesuarit t’i dėrgojnė aplikacionet e tyre (CV-tė, letrat e rekomandimit, etj) nė e-mail: rafiipr@yahoo.com , Tel/Mob: 044/301- 270,
- Afati i fundit per aplikim data: 31.12.2012
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.