Jobs in Arkitekturė/Dizajn (1 nė 13 nga 13)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Sep 25 Remote UX/UI Graphic Designer Scopic Software Shqipėri
  Jun 26 UI/UX Graphics Designer Scopic Software Kosovė
  May 21 Shpall punė Ingenieurbuero Stevens sh.p.k Kosovė
  Jan 9 UI/UX Graphics Designer Scopic Software Kosovė
  Dec 26 UI/UX Graphics Designer Scopic Software Shqipėri
  Dec 22 Tirane, kerkohet specialist AutoCad 3D DF Trailers Tirane - Shqipėri
  Jun 2 Teknik per Reklama XHAD ntsh Prishtine - Kosovė
  Sep 18 Web Graphic Designer Manoolia Tiranė - Shqipėri
  Jun 21 Web Designer / Web Developer Bear Communications Prishtine - Kosovė
  Dec 11 Inxhinier-e Diplomuar I Ndretimtarise greendoor PRISHTINE - Kosovė
  Dec 3 4 Inxhinier/e RAFII shp.k Prishtinė - Kosovė
  Oct 17 Structural designer SIM Engineering Tiranė - Shqipėri
  Oct 17 Architectural designer SIM Engineering Tiranė - Shqipėri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.