KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: MARANGOZ DETAR
Kategoria e puns: Arkitektur/Dizajn [ T gjitha punt n kategorin Arkitektur/Dizajn ]
Referenca e Puns: MARANGOZ
Prshkrimi:
WorkItaly n emr t nj Klienti t saj t rndsishm Italian Lider n sektorin e transportit kombtar dhe ndrkombtar, krkon t punsoj menjher 1 Punonjs n profilin e mposhtm:
MARANGOZ DETAR
ME EKSPERIENC PUNE ..... PAGES E KENAQSHME PUNE E SIGURUAR BASHKOHUNI ME NE
KONTAKTONI NE NR ; +355 69 6035 666
Shkathtsit: MARANGOZ DETAR
ME EKSPERIENC PUNE ..... PAGES E KENAQSHME PUNE E SIGURUAR BASHKOHUNI ME NE
KONTAKTONI NE NR ; +355 69 6035 666
Gjuht e krkuara:
  • Frangjisht-Mir
Lloji i punsimit: Me kontrat
Paga: 660 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): 1
Lokacioni i puns: Durrës, Shqipëri
Adresa: RRUGA.PROKOP SORRA LAGJA 17
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 20/06/2023 / Shikuar gjithsejt 480 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipëri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.