KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: MARANGOZ DETAR
Kategoria e punės: Arkitekturė/Dizajn [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Arkitekturė/Dizajn  ]
Referenca e Punės: MARANGOZ
Pėrshkrimi:
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar, kėrkon tė punėsojė menjėherė 1 Punonjės nė profilin e mėposhtėm:
MARANGOZ DETAR
ME EKSPERIENC PUNE ..... PAGES E KENAQSHME PUNE E SIGURUAR BASHKOHUNI ME NE
KONTAKTONI NE NR ; +355 69 6035 666
Shkathtėsitė: MARANGOZ DETAR
ME EKSPERIENC PUNE ..... PAGES E KENAQSHME PUNE E SIGURUAR BASHKOHUNI ME NE
KONTAKTONI NE NR ; +355 69 6035 666
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Frangjisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me kontratė
Paga: 660 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durrės, Shqipėri
Adresa: RRUGA.PROKOP SORRA LAGJA 17
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 20/06/2023 / Shikuar gjithsejt 97 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.