KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Solutions LLC ITBM Solutions LLC
 
Titulli: Mjeshter i Gjeneratoreve
Kategoria e punės: Inxhiniering [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Inxhiniering  ]
Pėrshkrimi:
Kerkohet te punesohet nje mjeshter i gjeneratoreve te rrymes.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me orar jo tė plotė, Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, KosovĆ«
Data e shpalljes: 31/05/2014 / Shikuar gjithsejt 4188 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Solutions LLC
Kontakt email: info@itbm-solutions.com
Adresa: Emshir-Rexhep Krasniqi Pn. ,Prishtinƫ - Kosovƫ
Kontakt tel.: 049223046
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.