KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: ITBM Solutions LLC ITBM Solutions LLC
 
Titulli: Ingjinier i Ndërtimtaris
Kategoria e puns: Inxhiniering [ T gjitha punt n kategorin Inxhiniering ]
Prshkrimi:
Kerkohet te punesohet nje ingjinier i diplomuar i ndertimtaris.
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Anglisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtine, Kosovë
Data e shpalljes: 19/02/2014 / Shikuar gjithsejt 12118 her
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Solutions LLC
Kontakt email: info@itbm-solutions.com
Adresa: Emshir-Rexhep Krasniqi Pn. ,Prishtinë - Kosovë
Kontakt tel.: 049223046
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.