KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: ITBM Solutions LLC ITBM Solutions LLC
 
Titulli: Teknik i Klimave
Kategoria e puns: Inxhiniering [ T gjitha punt n kategorin Inxhiniering ]
Prshkrimi:
Detyrat dhe Pergjegjesite e Punes:

-        Montimi dhe demontimi i klimave;
-        Mbushja me gas e klimave;
-        Kontrollin e sistemit te ftohjes se klimave;
-        Riparimin e klimave;
-        Mirembajtjen dhe servisimin e chilerit;.
-        Mirembajtjen dhe Servisimin e motorit te kulles ftohese;
-        Pastrimin dhe ndrrimin e filterave;
-        Pastrimin e Fankolave Plafonike;
-        Kontrollimin e funksionimit te air kondicionereve dhe statutin e tyre;
-        Kontrollimin e freonit;
-        Nderrimin e pjeseve kembyese;
-        Kryerjen e Inspektimeve rutinore te pergjithshme;
-        Kontrollimin e rrjedhjeve te ndryshme;
-        Identifikimin e furnitoreve relevant per kryerjen e sherbimeve;
Shkathtsit: -        Duhet te kete njohuri te pergjithshme dhe aftesi ne riparimin e sistemeve te ndryshme te klimatizimit;
-        Aftesi ne identifikimin e mosfunksionimeve ne sistem;
-        Njohuri ne ndrrimin e pjeseve;
-        Aftesi te mira komunikuese;
-        Aftesi te mira organizative;
-        Aftesi te mira per te punuar ne ekip;
-        Aftesi te mira raportuese;
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: 300 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Prishtinë, Kosovë
Data e shpalljes: 31/05/2014 / Shikuar gjithsejt 5597 her
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Solutions LLC
Kontakt emri: Qendresa Cuci
Kontakt email: qendresa.cuci@itbmgroup.com
Adresa: Emshir-Rexhep Krasniqi Pn. ,Prishtinë - Kosovë
Kontakt tel.: 049223046
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.