KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Informatat e punėdhėnėsit
Royal Center-

Kompania: Royal Center
Lloji i Kompanisė: Punėdhėnės
Personi kontaktues: Royal Center
Adresa: Tiranė
Qyteti: Tiranė
Kodi Postar:
Shteti: Shqipėri
Tel: 0693243417
Fax:
E-mail: dividaronson@hotmail.com  [ Dėrgo mesazh privat] 
Web:
Regjistruar me: 02/10/2007
Gjithsejt punė tė shpallura: 1
Pėr momentin tė hapura: 1

Vendee e hapura tė punės nga kjo kompani:

 Data   Titulli   Kategoria e punės   Lokacioni 
02/10/2007 Operatore kompjuteri Administrative/Zyre Tiranė - Shqipėri
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.