KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Royal Center Royal Center
 
Titulli: Operatore kompjuteri
Kategoria e puns: Administrative/Zyre [ T gjitha punt n kategorin Administrative/Zyre ]
Prshkrimi:
Royal Center kerkon te punesoj me kohe te plote nje vajze ne rolin e operatorit te kompjuterit ne qendren tone.

Aplikanti duhet te plotesoj keto kushte:

1.Te kete njohuri te pergjithshme mbi kompjuterin (Internet,Word,Exel,Photoshop etj).
2.Te kete njohuri te gjuhes angleze.
3.Mosha 18-25 vjec.
4.Te jete e shkathet dhe e komunikueshme

Kushtet e punes jane te kenaqshme.

Te interesuarit te kontaktojne ne:Cel 0693243417
0692075010.
Email: dividaronson@hotmail.com
johanstergu@yahoo.com
Adressa: Rr: "Sulejman Delvina",Prane hotel "Diplomat" (pallati i madh portokalli)

Tel. : 0693243417

Cel. : 0693243417
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
Lloji i punsimit: , Me kontrat
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Tiranë, Shqipëri
Data e shpalljes: 02/10/2007 / Shikuar gjithsejt 5176 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Royal Center
Kontakt emri: Royal Center
Kontakt email: dividaronson@hotmail.com
Adresa: Tiranë ,Tiranë - Shqipëri
Kontakt tel.: 0693243417
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.