KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Royal Center Royal Center
 
Titulli: Operatore kompjuteri
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
Royal Center kerkon te punesoj me kohe te plote nje vajze ne rolin e operatorit te kompjuterit ne qendren tone.

Aplikanti duhet te plotesoj keto kushte:

1.Te kete njohuri te pergjithshme mbi kompjuterin (Internet,Word,Exel,Photoshop etj).
2.Te kete njohuri te gjuhes angleze.
3.Mosha 18-25 vjec.
4.Te jete e shkathet dhe e komunikueshme

Kushtet e punes jane te kenaqshme.

Te interesuarit te kontaktojne ne:Cel 0693243417
0692075010.
Email: dividaronson@hotmail.com
johanstergu@yahoo.com
Adressa: Rr: "Sulejman Delvina",Prane hotel "Diplomat" (pallati i madh portokalli)

Tel. : 0693243417

Cel. : 0693243417
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
Lloji i punėsimit: , Me kontratė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Tiranė, Shqipėri
Data e shpalljes: 02/10/2007 / Shikuar gjithsejt 4923 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Royal Center
Kontakt emri: Royal Center
Kontakt email: dividaronson@hotmail.com
Adresa: Tiranė ,Tiranė - Shqipėri
Kontakt tel.: 0693243417
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.