Jobs in Administrative/Zyre (1 nė 20 nga 23)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Aug 13 Pergjegjes sherbimesh Green Education Shqipėri
  May 24 PUNTORE BUNA TRAVEL Kosovė
  May 17 Intermediate C++ Developer Scopic Software Kosovė
  Mar 20 Perkthyes/e DEVELOP LLC Kosovė
  Mar 15 AGJENTE BUNA TRAVEL Prishtinė - Kosovė
  Oct 7 System Administrator (Junior - Intermediate) Scopic Software Serbi
  Sep 9 Junior-Intermediate QA Engineers Scopic Software Kosovė
  Jul 27 Suport/Sekretari/Asistence Vi Group Sh.p.k Tirana - Shqipėri
  Nov 12 Asistente zyre Vikads Group Kosovė
  May 31 Inxhinier mekanik ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  May 17 Senior PHP, Javascript Developer Scopic Software Kosovė
  Feb 15 Specialist per shkrim projektesh Shkrim Projektesh Tirana - Shqipėri
  Sep 13 Specialista Risorse Umane Jomaservizi Shqipėri
  Aug 13 Asistente dhe Mjeshter Euro Transport Gjilan - Kosovė
  Jun 3 Asistente e financave Agro Trade shpk Kosovė
  Jun 3 Recepcioniste Agro Trade shpk Prishtine - Kosovė
  Jan 13 Punesim ne Dubai Ma&Ar Dubai - Dubai
  Jul 17 Call Center Manager VERBALCONTACT CENTER prishtine - Kosovė
  Jun 7 Zyrtar/e Administrativ/e (Folės i gjuhės Turke) ( Konfidenciale)
Mund tė pėrdorni "Apliko nė kėtė Punė" pėr tė kontaktuar me kėtė kompani
Prishtine - Kosovė
  Mar 20 Juriste JT Software Development Prishtine - Kosovė
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.