KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Nënpunës Zyre Operativ në Sektorin e Transportit (M)
Kategoria e puns: Administrative/Zyre [ T gjitha punt n kategorin Administrative/Zyre ]
Prshkrimi:
WorkItaly n emr t nj Klienti t saj t rndsishm Italian Lider n sektorin e transportit kombtar dhe ndrkombtar, krkon t punsoj menjher 1 Punonjs (Meshkull) n profilin e mposhtm:

Nnpuns Zyre Operativ n Sektorin e Transportit (M):

-T dij Italisht
-T ket eksperienc pune t ngjashm
- Person serioz dhe q dshiron t msoj


Garantojm seriozitet maksimal nga kompania jon, kontrat sipas rregullave t Republiks s Shqipris, Pag superiore, Sigurime shtes dhe Shrbime shndetsore.
Aplikimet pranohen n adresn e emailit t shnuar m posht: job@work-italy.com ose mund t kontaktoni n nr. +355 69 6035666.
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Shqip-Shum mir
  • Anglisht-Mir
  • Italisht-Shum mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot
Paga: 2 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Prvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i puns: Durres, Shqipëri
Adresa: Rr. Prokop Sorra, Lagjia 17
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 21/03/2022 / Shikuar gjithsejt 663 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: recruiting@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipëri
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.