KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: ITBM Solutions LLC ITBM Solutions LLC
 
Titulli: Ingjinier i Ndėrtimtaris
Kategoria e punės: Inxhiniering [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Inxhiniering  ]
Pėrshkrimi:
Kerkohet te punesohet nje ingjinier i diplomuar i ndertimtaris.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Kosovė
Data e shpalljes: 19/02/2014 / Shikuar gjithsejt 11478 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: ITBM Solutions LLC
Kontakt email: info@itbm-solutions.com
Adresa: Emshir-Rexhep Krasniqi Pn. ,Prishtinė - Kosovė
Kontakt tel.: 049223046
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.