KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Balcanica Balcanica
 
Titulli: IT - Zhvillim dhe Mirėmbajtje tė Web
Kategoria e punės: Internet Shėrbime [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Internet Shėrbime  ]
Pėrshkrimi:
- IT - Programer, Zhvillues; Punėt nė IT dhe Telekomunikacion
Shkathtėsitė: - Te kete njohuri te pergjidheshme ne IT,programim,zhvillim dhe mirmbajtja te web portaleve
- Te kete njohuri per reklamim online, ads google ,facebook si dhe platforma tjera sociale
- Te kete pregaditje profesionale adekuate
- Tė ketė ekperience te meparshme pune ne kete fushe (2-3 vjet)
- Te kete njohuri ne gjuhet e formatimit (Html, CSS, Javascript) dhe gjuhet e programimit (Php, MySql)
- Tė ketė njohuri te mira tė gjuhės angleze
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: Prishtinė, Kosovė
Adresa: Prishtinė-Deēan
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 08/11/2012 / Shikuar gjithsejt 1325 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Balcanica
Kontakt emri: Camil Jusufi
Kontakt udhėzimet: - Tė interesuarit tė dėrgojnė njė CV me foto nė adresėn : realbic@gmail.com tel:049-178-370
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.