KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M)
Kategoria e punės: Administrative/Zyre [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Administrative/Zyre  ]
Pėrshkrimi:
WorkItaly nė emėr tė njė Klienti tė saj tė rėndėsishėm Italian Lider nė sektorin e transportit kombėtar dhe ndėrkombėtar, kėrkon tė punėsojė menjėherė 1 Punonjės (Meshkull) nė profilin e mėposhtėm:

Nėnpunės Zyre Operativ nė Sektorin e Transportit (M):

-Tė dijė Italisht
-Tė ketė eksperiencė pune tė ngjashėm
- Person serioz dhe qė dėshiron tč mėsojė


Garantojmė seriozitet maksimal nga kompania jonė, kontratė sipas rregullave tė Republikės sė Shqipėrisė, Pagė superiore, Sigurime shtesė dhe Shėrbime shėndetėsore.
Aplikimet pranohen nė adresėn e emailit tė shėnuar mė poshtė: job@work-italy.com ose mund tė kontaktoni nė nr. +355 69 6035666.
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Italisht-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 2 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Lart
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Durres, Shqipėri
Adresa: Rr. Prokop Sorra, Lagjia 17
Kodi postar: 2000
Data e shpalljes: 21/03/2022 / Shikuar gjithsejt 246 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: recruiting@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.