KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e puns
Verzioni pr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: SHOFER BISARCA
Kategoria e puns: Transport [ T gjitha punt n kategorin Transport ]
Referenca e Puns: SHOFER
Prshkrimi:
Kompania Work Italy n emr t nj Klienti t saj t Rndsishm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira pune , Pune te sigurte dhe afatgjate, Pages Deri ne 3210
CDO SHPENZIM PER MARJEN E DOKUMENTAVE DHE SHPENZIMET E RRUGES VAJTJE ARDHJE JAN NE NGARKIM TE FIRMES. ...
mund te kontaktoni ne Whatsapp ne nr e celularit : +355 69 6035 666 ose ne Inbox/Dm (direct message)
Shkathtsit:
Gjuht e krkuara:
  • Italisht-Mir
Lloji i punsimit: Me orar t plot, Me kontrat
Paga: 3120 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Prvoja (vite): 1
Lokacioni i puns: Durrës, Shqipëri
Adresa: LAGJA 17 RR.PROKOP SORA
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 06/06/2023 / Shikuar gjithsejt 510 her
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipëri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni n kt pun
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.