Jobs in Transport (1 nė 5 nga 5)
Data Titulli Kompania Lokacioni
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Jun 6 SHOFER BISARCA Recruiting Work Italy DurrĆ«s - ShqipĆ«ri
  Dec 12 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy Tregu industrial - KosovĆ«
  Sep 29 SHOFER KAMIONI Recruiting Work Italy DURRES - ShqipĆ«ri
  Jan 3 Shofer Kamioni Recruiting Work Italy ShqipĆ«ri
    Selekto tė gjitha / Deselekto tė gjitha     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.