KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: SHOFER BISARCA
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Referenca e Punės: SHOFER
Pėrshkrimi:
Kompania “‘Work Italy’’ nė emėr tė njė Klienti tė saj tė Rėndėsishėm Italian, Kerkon te punesoje Shofera me patent CE Per BISARKE Kushte te mira pune , Pune te sigurte dhe afatgjate, Pages Deri ne 3210€
CDO SHPENZIM PER MARJEN E DOKUMENTAVE DHE SHPENZIMET E RRUGES VAJTJE ARDHJE JAN NE NGARKIM TE FIRMES. ...
mund te kontaktoni ne Whatsapp ne nr e celularit : +355 69 6035 666 ose ne Inbox/Dm (direct message)
Shkathtėsitė:
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Italisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė, Me kontratė
Paga: 3120 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: Shkolla e Mesme
Pėrvoja (vite): 1
Lokacioni i punės: Durrės, Shqipėri
Adresa: LAGJA 17 RR.PROKOP SORA
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 06/06/2023 / Shikuar gjithsejt 89 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Adresa: Rr. Egnatia, Lagjia 4 ,DURRES 2000 - Shqipėri
Kontakt tel.: +355693631381
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.