KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Recruiting Work Italy Recruiting Work Italy
 
Titulli: SHOFER KAMIONI
Kategoria e punės: Transport [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Transport  ]
Referenca e Punės: SHOFER
Pėrshkrimi:
KOMPANIA WORK ITALY KERKON TE PUNESOJ SHOFER KAMIONI ME PATENT CE KUSHTE TE MIRA DHE PUNE AFATGJATE
Shkathtėsitė: SHOFER
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
  • Anglisht-Mirė
  • Gjermanisht-Mirė
  • Frangjisht-Mirė
  • Italisht-Mirė
Lloji i punėsimit: Me orar tė plotė
Paga: 660 Euro
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): 3
Lokacioni i punės: DURRES, ShqipĆ«ri
Adresa: LAGJA 17 RRUGA PROKOP MEKSI
Kodi postar: 2001
Data e shpalljes: 29/09/2022 / Shikuar gjithsejt 310 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Recruiting Work Italy
Kontakt emri: Work Italy
Kontakt email: job@work-italy.com
Mė shumė detaje: Kliko kėtu pėr tė lexuar mė shumė pėr kėtė punė.
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.