KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit (1 nė 20 nga 33)

Vala 900

Vala 900

Valbonadr

Valbonadr
 • Lokacioni:Durrės, Shqipėri
 • Adresa:Durrės
 • Web:

VaLo1

VaLo1
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:38000, rr. UCK B-II nr.35
 • Web:

Valolub sh.p.k

Valolub sh.p.k

Valvolub eshte perfaqesues ekskluziv per tregun kosovar te vajrave Valvoline e themeluar ne vitin 2000.

Value Service sh.p.k

Value Service sh.p.k

Arkiv elektronik faturash, dokumenta transporti, dokumenta fiskale, etj. Futje te dhenash me kompjuter.

VaXheNeDi

VaXheNeDi

VBH Kosova

VBH Kosova
 • Lokacioni:F. Kosove, Kosovė
 • Adresa:Rr. Nena Tereze p.n. 12000 F. Kosove
 • Web:

VEFA DEKOR

VEFA DEKOR

Vend i lirė pune pėr: Mjeshtėr i mobilerisė Pėrparesi kanė kandidatėt me pėrvojė pune nė sektorin e mobilerisė...

vera

vera
 • Lokacioni:fush kosov, Kosovė
 • Adresa:Fush Kosov - vragoli
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

VERBALCONTACT CENTER

VERBALCONTACT CENTER
 • Lokacioni:prishtine, Kosovė
 • Adresa:Rruga Garibaldi 15/7 Pristine, Republika e Kosoves
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Verbal Contat Center, un nuovo call center a centro di Tirana che si distingue per un ambiente fresco e dinamico

Vestcor GmbH

Vestcor GmbH

VEV GROUP

VEV GROUP

veve group

veve group

Kompania VEVE GROUP ,Departamenti i ujit natyral "SOPOTI" dhe cigares "VEVE LIGHT" me qender ne Tirane ...

Vi Group Sh.p.k

Vi Group Sh.p.k
 • Lokacioni:Tirana, Shqipėri
 • Adresa:1001, Rruga Islam Alla. Pallati Aurora Konstruksion, Kati i pare Teknik.
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://vigroup.al/

Vi Group ofron sherbime te shperndara ne fusha te ndryshme si Suport teknik ne fushen e teknologjise se informacionit...

VIJATOR SHPK

VIJATOR SHPK
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Transport
 • Web:

Vik Agency

Vik Agency
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Ke menduar ndonjėherė se ti, si edhe shumė tė punėsuar tė tjerė tani duke kushtuar vetėm 2 orė nė ditė kohė...

Vikads Group

Vikads Group
 • Lokacioni:Prizren, Kosovė
 • Adresa:Prizren-Qylhan
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:

Vila Belvedere

Vila Belvedere
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Veternik Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Restorant italian me menu Peshku

VINIPHARMA SH.P.K

VINIPHARMA SH.P.K

vipstar.info

vipstar.info
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:http://www.vipstar.ifo

Vipstar.info eshte ueb sajt per vipa


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.