KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Detajet e punės
Verzioni pėr shtypje  
Kompania: Synergy Kosovo LLC Synergy Kosovo LLC
 
Titulli: Agjentė shitjesh
Kategoria e punės: Shitje/Menagjer i shitjes [ Tė gjitha punėt nė kategorinė Shitje/Menagjer i shitjes  ]
Pėrshkrimi:
SYNERGY KOSOVA LLC ėshtė nė kėrkim tė:

2 Agjenteve ne Prishtinė
1 Agjent ne Fushė Kosovė
1 agjent ne Mitrovicė
1 agjent ne Ferizaj
1 agjent ne Peje
1 agjent ne Gjakove
1 agjent ne Prizren
1 agjent ne Gjilan
1 agjent ne Podujeve
1 agjent ne Obiliq

Tė gjithė kandidatėt qė shprehin dėshirė pėr tė aplikuar pėr pozitėn e lartė cekur duhet ti plotėsojnė kėto kushte:

- Tė kenė aftėsi komunikimi
- Tė kenė vullnet pėr punė terreni
- Tė kenė vetė iniciativė pėr punė
- Tė jetė i gatshėm tė punojė me pėrqindje (%)
- Te kenė njohuri mbi logjiken e biznesit dhe funksionimin e saj
- Tė kenė njohuri bazė mbi teknologji informative

Tė gjithė kandidatet qė shprehin interesimin mund tė aplikojnė deri me datėn 25 Tetor 2012 duke dėrguar Cv-it dhe njė letėr interesimi nė e-mailin: synergykosovo@gmail.com.
Shkathtėsitė: Benefitet te punoni si agjent i pavarur:

1) Fleksibilitet ne orar te punes

2) Jeni vet shefi

3) Me pak shpenzime rreth punes

4) Ju zgjedhni cfare pune doni te pranoni.

5) Punoni sa te doni, dhe kur te doni. Nderkohe fitoni edhe sa punoni.

6) Me pak ndalesa dhe ankesa ne pune.

Pse jo, keni mundesine te vleresohet puna juaj, dhe te fitoni ate qe punoni e meritoni.
Madje, pershkrimi i punes si Agjent eshte nje nder punet me te kerkuarat ne bote, dhe shume ne trend ne kohet moderne te te berit biznes dhe te vetepunesimit!
Gjuhėt e kėrkuara:
  • Shqip-Shumė mirė
Lloji i punėsimit: Me orar jo tė plotė
Paga: E pacekur
 
Informatat tjera
 
Diploma: E Pacekur
Pėrvoja (vite): E pacekur
Lokacioni i punės: Prishtine, Gjilan, Gjakove, Ferizaj, Prizren, Mitrovice, Podujeve, Obiliq, Kosovė
Adresa: RR. Bajram Kelmendi
Kodi postar: 10000
Data e shpalljes: 22/10/2012 / Shikuar gjithsejt 4545 herė
 
Kontakt informatat
Kompania: Synergy Kosovo LLC
Kontakt emri: V.M
Kontakt email: synergykosovo@gmail.com
Adresa: RR. Bajram Kelmendi, Prishtine ,Prishtina 10000 - Kosovė
Kontakt tel.: 038-220-075
Kontakt fax: 038-220-075
 
Aplikoni nė kėtė punė
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.