KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (2041 nė 2060 nga 2068)

WVP

WVP
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Sigurime
 • Web:

Ofrohet vend pune si broker, per te gjithe njerezit mbi moshen 20 vjecare ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Puna ofron fleksibilitet...

WVP Group

WVP Group
 • Lokacioni:Shqiperi, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Sigurime
 • Web:

WVP Group eshte kompani Ndermjetesuese Internacionale ne fushen e Sigurimeve. E themeluar ne Graz te Austrise qe ne 1985...

WWRO

WWRO

Zyra Rregullatore pƫr Ujƫ dhe Mbeturina ƫshtƫ agjenci rregullatore e pavarur pƫr rregullimin e aktiviteteve tƫ Ndƫrmarrjeve Publike dhe...

www.politikapress.com

www.politikapress.com
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:10000, BREGU I DJELLIT- TE XHAMBAZET- PER BALLE FURRES QERIMI/2
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://www.politikapress.com

KERKOJ KATER STUDENT TE GAZETARIS,OSE LEMIVE TJERA PER PRAKTIK 3,MUJORE ME MUNDESI VAZHDIMI DHE NE FUND QERTIFKOHEN GJITHEASHTU DHE NJE MIRMBAJTES...

Xella

Xella
 • Lokacioni:Lipjan, Kosovė
 • Adresa: Rr.. e Martireve p.n (km i 15 Prishtine- Ferizaj)
 • Web:http://www.xella.com

Xella International is a leader in the European construction materials and raw materials market and the global market leader in fixing systems...

XHAD ntsh

XHAD ntsh
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ahmet Krasniqi 149
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:

dizajn, printime dhe pergatitje e reklamave

Xhevdas

Xhevdas
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:Gjilan
 • Web:

XIPE.de

XIPE.de
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, XIPE.de Rr. Luan Haradinaj 18/1 10000 Prishtina
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.xipe.de

„Call Center“ Agent / e Me qėllim tė pėrforcimit tė njėsisė (ekipit)tonė nė Call Center nė Prishtinė nė jemi duke kėrkuar punėtor...

XL Prishtine

XL Prishtine
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kerkojme Operator telemarketingu Kandidati ideal Ne po kėrkojmė persona tė cilėt janė tė hapur kundrejt sfidave dhe me tė vėrtetė duan tė...

XL World

XL World
 • Lokacioni:shkoder / vlore, Shqipėri
 • Adresa:Shkoder: +355 69 40 80 477 Vlore: +355 69 40 54 872 vlora@xlworld.eu o recruiting.shkodra@xlworld.eu
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

XL WORLD ( vincitrice – in ben due categorie – dai Top Ranking Performes Awards 2011, in tema di call center, a Londra ...

XL World Group

XL World Group
 • Lokacioni:SHKODER, Shqipėri
 • Adresa:L."Vasil Shanto" Rr."Qemal Dracini" Shkoder
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

CONTACT CENTER

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo Croatian company of Marketing-Adresari i bizneseve ne Republikƫn e Kosovƫs ƫshtƫ media mƫ e mirƫ pƫr shpalljen e...

Ylli Pashtriku

Ylli Pashtriku
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:Nena Tereze p.n Gjakove Zona industriale-Prishtine(mbrapa Etc-se
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI shpk

YLLI shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, e-mail: yllishpk@gmail.com skype: yllishpk YLLI Shpk, me depon nė: Zona Industriale, Prishtinė - Ēagllavicė (200 m pas tejkalimit te HIB Petrol)
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI Sh.p.k, i cili nė kuadėr tė tij zhvillon aktivitetin pėr: Shitjen e Materialit Ndėrtimor Tek ne mund ti gjeni “Tė gjitha nė njė vend”...

YOGA Fitness

YOGA Fitness
 • Lokacioni:tirana, Shqipėri
 • Adresa:tirane
 • Web:

sport, lokal

Youth Initiative for Human Rights

Youth Initiative for Human Rights

Z-OUTLET

Z-OUTLET
 • Lokacioni:Prishtinė, Kosovė
 • Adresa:10000, Bulevardi Nėna Terezė nr.52
 • Web:

Z-OUTLET ƫshtƫ qƫ ka tƫ drejtƫn e shitjes sƫ konfeksionit outlet ZARA

ZAG Apps

ZAG Apps
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Rr.Rexhep Mala, nr8
 • Industria:IT/Zhvillues softuerėsh
 • Web:http://www.zag-apps.com

Zeka SHPK

Zeka SHPK
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Kontabilitet
 • Web:

ZeMIUS

ZeMIUS
 • Lokacioni:Bonn, Gjermani
 • Adresa:53177, ZeMIUS Zentrum für Migrationsberatung, Integrationstraining, Übersetzungsservice und Sicherheitscoaching Röntgenstr. 19 D-53177 Bonn Telefon: +49 228 240 241 68 Mob: +49 173 48 48 992 E-Mail: amjeku@migrationsberater.eu Web:
 • Industria:Tjetėr
 • Web:http://www.ZeMIUS.de

Qendėr Kėshillimore pėr Migracion, Trajnime pėr Integrim, Shėrbim pėr Pėrkthime Profesionale dhe Trajnime pėr Siguri


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.