KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (2061 nė 2080 nga 2094)

WorldPrelaunch

WorldPrelaunch
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Rekrutim
 • Web:

worldwide home.company

worldwide home.company
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:pakistan
 • Web:

worldwide industry me selin ne keto vende ( pakistan,egjipt,kazakistan,dubai,jordan dhe me eksperience pune 7 vjeqare shpallime konkurse per...

WorldWide Language Resources, Inc.

WorldWide Language Resources, Inc.

WorldWide Language Resources, Inc. (WWLR) welcomes you to our wide variety of language related services...

WT ALBANIA

WT ALBANIA
 • Lokacioni:TIRANE, Shqipėri
 • Adresa:Rr. Ali Demi, TIRANE
 • Industria:Tjetėr
 • Web:

Wurm GmbH

Wurm GmbH

WVP

WVP
 • Lokacioni:<< Informatė e fshehur>>
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Sigurime
 • Web:

Ofrohet vend pune si broker, per te gjithe njerezit mbi moshen 20 vjecare ne Shqiperi, Kosove dhe Maqedoni. Puna ofron fleksibilitet...

WVP Group

WVP Group
 • Lokacioni:Shqiperi, Kosovė
 • Adresa:<< Informatė e fshehur>>
 • Industria:Sigurime
 • Web:

WVP Group eshte kompani Ndermjetesuese Internacionale ne fushen e Sigurimeve. E themeluar ne Graz te Austrise qe ne 1985...

WWRO

WWRO

Zyra Rregullatore pƫr Ujƫ dhe Mbeturina ƫshtƫ agjenci rregullatore e pavarur pƫr rregullimin e aktiviteteve tƫ Ndƫrmarrjeve Publike dhe...

www.politikapress.com

www.politikapress.com
 • Lokacioni:PRISHTINE, Kosovė
 • Adresa:10000, BREGU I DJELLIT- TE XHAMBAZET- PER BALLE FURRES QERIMI/2
 • Industria:Administrative/Zyre
 • Web:http://www.politikapress.com

KERKOJ KATER STUDENT TE GAZETARIS,OSE LEMIVE TJERA PER PRAKTIK 3,MUJORE ME MUNDESI VAZHDIMI DHE NE FUND QERTIFKOHEN GJITHEASHTU DHE NJE MIRMBAJTES...

Xella

Xella
 • Lokacioni:Lipjan, Kosovė
 • Adresa: Rr.. e Martireve p.n (km i 15 Prishtine- Ferizaj)
 • Web:http://www.xella.com

Xella International is a leader in the European construction materials and raw materials market and the global market leader in fixing systems...

Xella Kosova LLC

Xella Kosova LLC
 • Lokacioni:Graēanicė, Kosovė
 • Adresa:10500, Gushtericė e Ulėt Magjistralja: Prishtinė – Ferizaj (km 15-tė)
 • Web:http://www.kosova.xella.com

XHAD ntsh

XHAD ntsh
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, Ahmet Krasniqi 149
 • Industria:Arte Kreative/Media
 • Web:

dizajn, printime dhe pergatitje e reklamave

Xhevdas

Xhevdas
 • Lokacioni:Gjilan, Kosovė
 • Adresa:Gjilan
 • Web:

XIPE.de

XIPE.de
 • Lokacioni:Prishtina, Kosovė
 • Adresa:10000, XIPE.de Rr. Luan Haradinaj 18/1 10000 Prishtina
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:http://www.xipe.de

„Call Center“ Agent / e Me qėllim tė pėrforcimit tė njėsisė (ekipit)tonė nė Call Center nė Prishtinė nė jemi duke kėrkuar punėtor...

XL Prishtine

XL Prishtine
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Prishtine
 • Industria:Shėrbime tė klientėve
 • Web:

Kerkojme Operator telemarketingu Kandidati ideal Ne po kėrkojmė persona tė cilėt janė tė hapur kundrejt sfidave dhe me tė vėrtetė duan tė...

XL World

XL World
 • Lokacioni:shkoder / vlore, Shqipėri
 • Adresa:Shkoder: +355 69 40 80 477 Vlore: +355 69 40 54 872 vlora@xlworld.eu o recruiting.shkodra@xlworld.eu
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

XL WORLD ( vincitrice – in ben due categorie – dai Top Ranking Performes Awards 2011, in tema di call center, a Londra ...

XL World Group

XL World Group
 • Lokacioni:SHKODER, Shqipėri
 • Adresa:L."Vasil Shanto" Rr."Qemal Dracini" Shkoder
 • Industria:Marketing
 • Web:http://www.xlworld.eu

CONTACT CENTER

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo

Yellowpages-kosovo Croatian company of Marketing-Adresari i bizneseve ne Republikƫn e Kosovƫs ƫshtƫ media mƫ e mirƫ pƫr shpalljen e...

Ylli Pashtriku

Ylli Pashtriku
 • Lokacioni:Gjakove, Kosovė
 • Adresa:Nena Tereze p.n Gjakove Zona industriale-Prishtine(mbrapa Etc-se
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI shpk

YLLI shpk
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:10000, e-mail: yllishpk@gmail.com skype: yllishpk YLLI Shpk, me depon nė: Zona Industriale, Prishtinė - Ēagllavicė (200 m pas tejkalimit te HIB Petrol)
 • Industria:Shitblerje
 • Web:

YLLI Sh.p.k, i cili nė kuadėr tė tij zhvillon aktivitetin pėr: Shitjen e Materialit Ndėrtimor Tek ne mund ti gjeni “Tė gjitha nė njė vend”...


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.