KYQUNI Regjistrohuni Kėrko Punė  
Rendit Punėdhėnėsit/Rekruterėt (2141 nė 2145 nga 2145)

Zyra e Kryeministrit

Zyra e Kryeministrit
 • Lokacioni:Pristinė, Kosovė
 • Adresa:1000, Ndėrtesa e Qeverisė Sheshi: Nėna Terezė, p.n.
 • Industria:Qeveri/Sociale
 • Web:http://www.kryeministri-ks.net

Zyra e Rregullatorit pėr Energji

Zyra e Rregullatorit pėr Energji

Zyre konsulence tregtare

Zyre konsulence tregtare
 • Lokacioni:Tiranė, Shqipėri
 • Adresa:Pallati Kongreseve
 • Web:

Zyre kontabiliteti

Zyre kontabiliteti
 • Lokacioni:Tirane, Shqipėri
 • Adresa:Tirane
 • Web:

Kontabilist i pavarur

~KIWER

~KIWER
 • Lokacioni:Prishtine, Kosovė
 • Adresa:Ndue Perlleshi Nura Group H4/3, 10000 Prishtina, Kosovo
 • Industria:Kėshillim
 • Web:http://www.kiwer.org

Konsulence ne lemin e ujit dhe mjedisit


Kėrko sipas lokacionit:     
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. Tė gjitha tė drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotė apo i pjesėrishėm nė ēfarėdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com ėshtė i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot pėrkatėse janė marka tregtare tė Ofertapune.com LLC.