KYQUNI Regjistrohuni Krko Pun  
Detajet e lajmit
Lajmet aktuale | Lajmet e arkivuara | Krko lajme

Fituesi i lojës shpërblyese

 Lajmet e Fundit
Rrisni shanset për punësim
Mësoni si ta përgatisni CV-në tuaj profesionalisht përmes trajnimit të ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke në Kosovë
Në Samitin Ndërkombëtar të Ballkanit të mbajtur në Bursa të Turqisë
(05/12/2012)
Trego t gjitha lajmet >>
Nga ofertapune.com - 04/06/2007
"Më datën 01.06.2007 (e premte) u bë përzgjedhja e fituesit fatlum të lojës tonë shpërblyese."
Në këtë lojë shpërblyëse morën pjesë të gjithë punëkërkuesit dhe punëdhënësit e regjistruar në ofertapune.com deri më datën 31.05.2006. Përzgjedhja a fituesit fatlum u bë nën prezencën e përfaqësuesve të APPK-së, ITPAKUFI-së dhe Ministrisë së Punës dhe Mirëqenies Sociale. Fituesi fatlum është Nehat Hajredini nga Mitrovica i cili fitoi kamerën "Mitsuba 12 Mega Pixel Digital Camera/VIdeo".

Anëtarët e jurisë:

Hafiz Leka - Drejtor i Divizionit të Punësimit në Ministrinë e Punës dhe Mirëqenies Sociale
Bedri Xhafa - Menaxher i Përgjithshëm i APPK-së
Hevzi Cuci - CEO i ITPAKUFI-së
Fatmir Qerimi - Administrator i ofertapune.com
Kontakt email: admin@ofertapune.com
 
Kushtet e përdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | Përkrahja | Na rekomandoni | Bizneset

Copyright © 2003-2010. T gjitha t drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plot apo i pjesrishm n fardo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com sht i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot prkatse jan marka tregtare t Ofertapune.com LLC.